Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Wskaźniki wstrząsu

Kompleksowa ochrona ładunku przed różnego rodzaju uszkodzeniami nie sprowadza się wyłącznie do wyboru odpowiedniego środka transportu. Istnieją sposoby, dzięki którym przetransportowanie produktów może być naprawdę bezpieczne. Jednym z nich są wskaźniki wstrząsu.

 

Służą one kontrolowaniu ładunku podczas podróży. Ich zadaniem jest ostrzeganie o uderzeniach, które mogą spowodować uszkodzenie ładunku. W momencie, kiedy następuje wstrząs o określonej sile, wskaźnik, który przykleja się do ładunku, uaktywnia się, zmieniając swój kolor.

 

wskaźniki wstrząsu

 

Wskaźniki wstrząsu są dostępne w różnych rozmiarach. W zależności od rodzaju przewożonego produktu można dobrać właściwy wskaźnik posiadający odpowiednią skalę reagowania na uderzenia.

 

Wskaźniki są bardzo proste w obsłudze. Dzięki nim ochrona ładunku podczas transportu, jak i w trakcie magazynowania staje się skuteczniejsza. Dotyczy to w szczególności produktów wrażliwych na uderzenia.

 

Wskaźniki wstrząsu są tanim środkiem informującym o tym, czy towar nie był narażony na niebezpieczne dla niego uderzenia.