Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

O nas

            Firmę Pro-Trans tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników. Działamy w branży transportowej już od kilkunastu lat. Doświadczenie, jakie udało się zdobyć przez te lata, pomaga nam wciąż rozwijać usługi oferowane przez naszą firmę. Jesteśmy przekonani, że jedynie profesjonalne podejście do stawianych sobie zadań pozwala osiągnąć zamierzony cel. Dzięki takiemu podejściu udało się nam zdobyć zaufanie wielu osób, które zdecydowały się skorzystać z naszej pomocy. Posiadamy nie tylko bogatą ofertę różnorodnych produktów, ale także udzielamy fachowych porad. Jesteśmy gotowi również dojechać do klientów w celu zaprezentowania naszych usług.

 

            Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się sprzedażą produktów służących do zabezpieczania ładunku. Posiadamy szeroki asortyment, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom kompleksową pomoc w stworzeniu optymalnych warunków transportu. Dysponujemy zarówno sprzętem odpowiedzialnym za blokowanie ładunku (krążki blokujące ładunek typu VG, poziome blokady ładunków, rozpory teleskopowe), jak i produktami, których zadaniem jest ochrona ładunku przed wszelkimi uderzeniami, wstrząsami (worki powietrzne, worki sztauerskie).

 

worki do zabezpieczeń w kontenerach

 

 

            Nasze usługi kierujemy nie tylko do firm zajmujących się transportem, ale też do prywatnych osób. Staramy się, by oferta firmy Pro-Trans spełniała oczekiwania wszystkich klientów. Dlatego posiadamy produkty wykorzystywane w różnych środkach transportu. Jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązanie w każdym aspekcie bezpiecznego transportu ładunków. Posiadamy najwyższej jakości środki antypoślizgowe (maty antypoślizgowe, papier antypoślizgowy). Dysponujemy również produktami ostrzegającymi przed zbyt wysoką bądź niską temperaturą, zbyt dużymi wstrząsami czy zbyt dużym przechyłem ładunku (wskaźniki temperatury, wskaźniki wstrząsu, wskaźniki przechyłów).

 

Nasza firma posiada niezbędne certyfikaty, które są dowodem, że nasze usługi są najwyższej jakości. Oferowane przez nas produkty spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa. Wszystko to czyni naszą firmę godną zaufania.