Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Certyfikaty

          Obecnie każda firma, która oferuje produkty i usługi naprawdę wysokiej jakości, może się pochwalić odpowiednimi certyfikatami, potwierdzającymi rzeczywistą ich jakość. Certyfikaty są przyznawane tylko tym firmom, które w pełni na nie zasługują, a więc oferują produkty, spełniające specyficzne wymogi z zakresu materiałowo-produkcyjnego oraz ekologicznego.

          Nasze kilkunastoletnie doświadczenie zaowocowało wieloma takimi certyfikatami, będącymi potwierdzeniem solidności naszej firmy oraz wysokiej jakości proponowanych produktów. Z dumą możemy pochwalić się następującymi certyfikatami:

 

  1. Certyfikat ISO 9001
  2. Amerykański certyfikat AAR
  3. Rosyjski certyfikat GOST
  4. Informacja o zgodności produktu z normami EU, FDA, BGA
  5. Opinia Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni (wersja polska, wersja angielska)
  6. SGS raport
  7. Rosyjski certyfikat "Russian Maritime Register of Shipping"