Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Produkty

            Firma Pro-Trans jest w stanie zapewnić kompleksową pomoc w zabezpieczaniu różnego rodzaju towarów podczas transportu. Dowodem tego jest bogata oferta wysokiej jakości produktów, których zadaniem jest skuteczna ochrona ładunku przewożonego w różnych środkach transportu. Nasze długoletnie doświadczenie w branży transportowej nauczyło nas, że bezpieczeństwo przewożonych produktów zależy od wielu czynników. Dlatego też staramy się, by klienci mogli znaleźć w naszej ofercie wszystko, co mogłoby przydać się podczas transportu ich towaru.

 

            Aby bezpiecznie przetransportować produkty, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W naszej bogatej ofercie posiadamy środki, które pomogą taki stan osiągną.

 

            Nasi klienci znajdą w niej m.in. produkty zwiększające stabilność przewożonego ładunku. Wśród nich można wymienić chociażby maty antypoślizgowe, papier antypoślizgowy czy też różnego typu blokady w postaci na przykład rozpór teleskopowych bądź montowanych poziomo belek. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Pro-Trans posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wszystko to sprawia, że możemy zapewnić, że użytkowanie ich będzie długie i skuteczne.

 

            Zwracamy uwagę na to, by klient dzięki produktom w naszej ofercie mógł mieć pełną kontrolę nad transportem swojego cennego towaru. Dlatego też w ofercie znajdują się również różnego typu wskaźniki wstrząsu, wskaźniki przechyłu czy też wskaźniki temperatury. Dzięki nim warunki, w jakich przewożony jest ładunek, mogą być pod kontrolą osób odpowiedzialnych za jego bezpieczeństwo.

 

            Dążymy do tego, by produkty naszych klientów były podczas transportu chronione zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich produktów, jak pochłaniacze wilgoci do kontenerów czy worki sztauerskie.


            Naszym zadaniem jest profesjonalna pomoc klientom, którzy chcą, by ich produkty były bezpiecznie przetransportowane do wyznaczonego miejsca. Rozumiemy ich oczekiwania, dlatego stawiamy na produkty najwyższej jakości.

 

worki do zabezpieczeń w kontenerach

Sprawdź nasze produkty:

kaptury termoizolacyjne

maty antypoślizgowe

opakowania izotermiczne

papier antypoślizgowy

pochłaniacze wilgoci dla kontenerów

slip-sheet

worki do zabezpieczeń w kontenerach

worki powietrzne

worki sztauerskie

poduszki powietrzne

opakowania izotermiczne

wskaźniki przechyłów

wskaźniki wstrząsu

wskaźniki temperatury

kątowniki ochronne

kurtyny termoizolacyjne

rozpory teleskopowe

taśmy antypoślizgowe

materiały antykorozyjne

folia alu

poziome blokady ładunków

poduszki samonapełniające się

krążki blokujące ładunek typu VG

blokady do chłodni