Bezkonkurencyjni jakościowo, konkurencyjni cenowo

JAKOŚĆ – wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne, wyprodukowane przez najlepsze marki z dbałością o szczegóły. Każdy produkt jest trwały i bezpieczny, co daje gwarancję efektywnego użytkowania.
CENA – oferujemy konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi firmami zajmującymi się zabezpieczaniem ładunków. Dla stałych, jak i nowych klientów zawsze oferujemy rabaty, promocje oraz zniżki.

Każdego dnia sprawiamy, że nasi Klienci są zadowoleni z jakości naszych usług oraz proponowanych produktów. Kilkanaście lat doświadczenia sprawiło, że PRO-TRANS cieszy się ogromną popularnością, jesteśmy rozpoznawalni w kraju i zagranicą, a nasi klienci zawsze do nas wracają, uważając nas za markę pewną i sprawdzoną. Opinia klienta jest dla nas zawsze bardzo istotna, pomaga w budowaniu firmy godnej zaufania.

Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Witamy!

            Na pewno nie raz zdarzyło Ci się zabezpieczyć ładunek materiałami złej jakości, co spowodowało uszkodzenie przewożonego towaru. A może nieodpowiednio dobrałeś zabezpieczenie do rodzaju ładunku? Szukasz firmy, która nie tylko zaoferuje Ci najwyższej jakości zabezpieczenia w dobrej cenie, ale również posłuży radą i pomocą w zakresie doboru zabezpieczeń oraz pomoże je odpowiednio zamontować? Dobrze trafiłeś! Gdy skorzystasz z naszej oferty, na pewno nie będziesz już nigdy poszukiwał innej firmy, zajmującej się zabezpieczaniem ładunków. Gwarantujemy pełną satysfakcję!       

   

            Stworzenie optymalnych warunków dla ładunku transportowanego w odległe zakątki świata jest wyzwaniem, któremu mogą podołać jedynie najbardziej doświadczone firmy. Firma Pro-Trans od wielu lat z powodzeniem działa w branży transportowej. Oferuje usługi, które składają się na kompleksową pomoc w zabezpieczaniu ładunku podczas podróży. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi nasza firma jest w stanie zapewnić pomoc w transporcie praktycznie każdego rodzaju towaru. Usługi Pro-Trans kierowane są do firm, jak i osób prywatnych, które wykorzystują różne typy transportu towarowego.

 

            Doskonale rozumiemy, jak ważny jest transport. W obecnych czasach ludzie są w stanie przetransportować produkty z jednego krańca świata na drugi. Pozwalają na to m.in. rozwinięte technicznie środki transportu. Jednakże bezcelowy jest transport towarów, jeśli będzie on podczas drogi ulegał poważnym uszkodzeniom. Nie przyda się żywność przywieziona kontenerami, jeśli okaże się podczas rozładunku, że jest zgniła. Nie przyda się telewizor, jeśli jego ekran będzie rozbity. W związku z tym trzeba podjąć wszelkie starania, by zapobiec sytuacjom, które mogłyby doprowadzić do zmniejszenia wartości przewożonego ładunku. Produkty po rozładunku powinny być takie same, jak przed załadowaniem. Taka właśnie myśl przyświeca działalności firmy Pro-Trans.

 

            Aby stworzyć optymalne warunki dla ładunku, który musi przemierzyć setki tysięcy kilometrów, warto poradzić się tych, którzy na ten temat wiedzą praktycznie wszystko. Firmie Pro-Trans udało się stworzyć rozpoznawalną w branży markę. Dowodem tego jest nie tylko długoletnia działalność oraz rzesza zadowolonych klientów, ale również zdobyte przez firmę certyfikaty, dowodzące, że oferowane usługi reprezentują najwyższy poziom. Sprzedawane przez firmę Pro-Trans produkty cieszą się na rynku wielką renomą. Produkowane są z materiałów spełniających europejskie wymogi bezpieczeństwa.

 

            Transport ładunku nie sprowadza się jedynie do wyboru odpowiedniego środka transportu. Obejmuje również zagadnienia, które dotyczą sposobów zapobiegających sytuacjom, które mogą doprowadzić do uszkodzenia towaru. Oferta firmy Pro-Trans zawiera wszelkie produkty pozwalające skutecznie zabezpieczyć ładunek podczas przewożenia. Klienci mogą znaleźć w niej zarówno produkty ostrzegawcze, takie jak wskaźniki przechyłów, wskaźniki wstrząsu, wskaźniki temperatury, jak i różne środki zapewniające stabilność przewożonego ładunku (worki powietrzne, maty antypoślizgowe, papier antypoślizgowy, worki sztauerskie). Oferta obejmuje wiele innych produktów, których wspólna zadaniem jest stworzenie optymalnych warunków podczas transportu ładunku (kaptury termoizolacyjne, opakowania izotermiczne, pochłaniacze wilgoci dla kontenerów).

Dlaczego my?

Niezawodność

Zaufało nam już tysiące klientów. Nigdy tego zaufania nie zawiedliśmy! Zawsze kierujemy się opiniami ludzi, którzy do nas docierają. Słuchamy i wdrażamy w życie wszelkie uwagi i sugestie, sprawiając, że transport z nami staje się bezpieczny i zgodny z oczekiwaniami klientów. Rekomendacje są dla nas niezwykle istotne.

Doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie sprawiło, że znamy wszelkie niuanse swojej pracy, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie skutecznie dobrać odpowiedni transport, jak również odpowiednie zabezpieczenie. Posiadamy należytą wiedzę na temat rodzajów zabezpieczeń oraz tego, jak różnego rodzaju ładunki zachowują się w czasie podróży.

Jakość

Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości. Wszystkie są wyprodukowane przez renomowane marki, co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość, potwierdzone licznymi pozytywnymi opiniami. Proponowane przez nas produkty są nowoczesnymi rozwiązaniami, które doskonale wpasowują się w oczekiwania klientów.


Aktualnosci

maty antypoślizgowe
worki powietrzne

 05 styczeń 2015

Nowe strony Pro-Trans!

Sprawdź nasze nowe strony internetowe.

maty antypoślizgowe
worki powietrzne

 05 styczeń 2015

Zabezpieczenia ładunków

Zadbaj o to by w Nowym Roku Twoje przesyłki docierały w nienaruszonym stanie do odbiorców.