Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Poziome blokady ładunków

W swojej ofercie posiadamy wiele produktów gwarantujących bezpieczny transport ładunku. Jednym z systemów służących do mocowania transportu są poziome blokady ładunków.

 

Są to specjalne belki, które sprawdzają się doskonale w transporcie samochodowym. Mocuje się je w szybki sposób do listew bocznych pod plandeką. Równie łatwy i krótki jest ich demontaż. Nasze blokady ładunków posiadają specjalne zamki blokujące. Główna belka wykonana jest z aluminium.

 

poziome blokady ładunków

 

Belki blokujące ładunek skutecznie zabezpieczają ładunek, stabilizując naczepę, w której jest on przewożony. Mogą służyć także do dzielenia przestrzeni ładunkowej na odpowiednie strefy. Ich waga nie przekracza 11kg. Oferowane blokady ładunków poziomo mocowane są do burt naczepy.

 

Transportowany ładunek dzięki temu jest chroniony przed wstrząsami, które mogłyby go uszkodzić. Wszelkie drgania są przyjmowane przez belkę. W ten sposób ładunek jest stabilny.

 

Zabezpieczenie towaru przed przemieszczaniem się jest niezbędne w sytuacji, gdy jest on mało odporny na wszelkie wstrząsy towarzyszące podróży.