Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Pochłaniacze wilgoci dla kontenerów

Podczas transportu produktów w kontenerach ładunek chroniony jest przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi przez metalową skrzynię. Choć funkcjonalność takiego sposobu przewożenia produktów jest bardzo duża, to jednak nie daje ona pewności, że produkty całe i zdrowe dotrą do wyznaczonego miejsca.

 

Trzeba pamiętać, że podczas podróży wilgotność panująca w zamkniętym szczelnie kontenerze może uszkodzić ładunek. Z pomocą w tej sytuacji przychodzą pochłaniacze wilgoci dla kontenerów.

 

pochłaniacze wilgoci

 

Oferowane przez naszą firmę pochłaniacze wilgotności spełniają potrzebne normy, które są gwarancją skutecznego działania nawet w najtrudniejszych warunkach. Posiadamy pochłaniacze w różnych rozmiarach oraz wadze.

 

Gwarantujemy, że środki wykorzystywane w naszych pochłaniaczach zapewniają zmniejszenie wilgotności panującej wewnątrz kontenerów, a tym samym zapobiegają korozji kontenera oraz towaru, który jest w nim przewożony.

 

 pochłaniacz wilgocipochłaniacz wilgoci

 

Nasza oferta obejmuje także obliczenia, których możemy dokonać w celu określenia dokładnej ilości pochłaniaczy potrzebnej do tego, by towar pozostał suchy podczas podróży.