Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Kątowniki ochronne

Nasza firma posiada niezbędny asortyment do skutecznego zabezpieczenia ładunku podczas transportu. Kątowniki ochronne wykorzystywane są do ochrony produktów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zakładane są na krawędzie ładunku.

 

Materiał, z którego wykonane są kątowniki ochronne, sprawia, że są one w stanie zabezpieczyć ładunek przed działaniem pasów mocujących, które podczas transportu mogłyby uszkodzić produkty. Stosowanie kątowników pozwala zapobiec przemieszczaniu się wspomnianych pasów.

 

kątowniki ochronne

 

Posiadamy w ofercie różne wielkości kątowników. Każdy typ kątownika ma odpowiednie certyfikaty, które dają gwarancję, że materiały, z których został wykonany, są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy niską temperaturę. Oferowane przez nas kątowniki mają uniwersalne zastosowanie.

 

Ich jakość daje pewność, że podczas transportu ładunek będzie chroniony np. przed niszczącym działaniem przesuwających się pasów transportowych. Kątowniki ochronne przydają się podczas transportu m.in. drewna, betonu, a nawet beli papieru. Wystarczy dobrać odpowiednią szerokość kątownika oraz długość jego ramion.