Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Wskaźniki temperatury

wskaźniki temperaturyIstnieją tanie, a zarazem skuteczne sposoby zabezpieczenia towaru przed działaniem zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperatury. W tych celach wykorzystuje się wskaźniki temperatury. Mogą one mieć postać aktywnych etykiet lub naklejek, które przykleja się do ładunku. Pełnią one funkcję informacyjną. Dzięki nim wiadomo, czy temperatura, w jakiej powinien przebywać ładunek, nie została przekroczona.

 

Wskaźniki zabarwiają się w momencie, gdy temperatura jest zbyt niska bądź zbyt wysoka. Dzięki temu można ochronić produkty przed uszkodzeniem spowodowanym niewłaściwymi warunkami termicznymi panującymi podczas podróży. W zależności od rodzaju produktu oraz jego skali reagowania na temperaturę należy wybrać optymalny wskaźnik.

 wskaźniki temperatury

 

W taki sposób uda się w pełniejszym stopniu kontrolować warunki, w jakich musi przebywać ładunek przed dotarciem do celu. Dotyczy to w szczególności takich produktów, jak kosmetyki, leki, środki czyszczące.

 

W ofercie posiadamy duży wybór wskaźników, począwszy od jednorazowego użytku naklejek, skończywszy na elektronicznych urządzeniach zapewniających stały monitoring temperatury.