Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Wskaźniki przechyłów

Od określonych osób wymaga się, by dołożyły wszelkich starań, których celem jest bezpieczne przetransportowanie towaru. Pomocne w tym mogą okazać się wskaźniki przechyłów. Są to proste w użyciu etykiety pozwalające wykwalifikowanemu personelowi stwierdzić, czy towar jest prawidłowo załadowany. Zdarza się, że towar, który jest akurat przewożony wymaga, by podczas transportu zachowywał pozycję pionową. Niewielki przechył spowodowałby jego uszkodzenie, a tym samym straty finansowe określonych osób.

 

wskaźniki przechyłu

 

Aby tak się nie stało, na odpowiednich ładunkach należy przykleić wskaźniki, które mogą zabarwić się na czerwono w momencie, gdy ładunek będzie przechylony pod kątem powodującym uszkodzenie towaru.

 

Za pomocą prostego w użytkowaniu wskaźnika można zabezpieczyć przed uszkodzeniem na przykład przewożone ładunki z komputerami, urządzeniami medycznymi, meblami, roślinami czy też obrazami lub rzeźbami.

 

Wskaźniki przechyłów są bardzo czytelne. Posiadają niezbędne instrukcje obsługi oraz informacje przydatne dla osób zajmujących się zabezpieczaniem towaru przy jego transporcie.

wskaźniki przechyłu