Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Worki sztauerskie

Każdy wie, że poduszki powietrzne w samochodzie chronią ciało człowieka przed siłą uderzenia. Natomiast worki sztauerskie, inaczej worki powietrzne, chronią ładunek przed uszkodzeniami, które mogą powstać podczas transportu. Worki te wypełniane są sprężonym powietrzem, dzięki czemu czas zabezpieczania ładunku, jak i czas rozładowywania go jest krótszy niż przy innych środkach zabezpieczających.

 

Worki sztauerskie wykorzystywane są w różnych środkach transportu. Ich uniwersalność wynika z prostoty działania. Niezaprzeczalną ich zaletą jest możliwość szybkiego dostosowania worka do różnych rodzajów przestrzeni ładunkowych. W ten sposób udaje się zapewnić stabilność przewożonego towaru.

 

Materiały, z których wykonano worki sztauerskie, sprawiają, że są bezpieczne i łatwe w zastosowaniu. Po upływie okresu użyteczności można takie workioddać do recyklingu.

 

Worki powietrzne jako środek zabezpieczający towar na pewno spełnią oczekiwania tych, którym zależy na czasie, a jednocześnie oczekują gwarancji, że ich ładunek bez żadnych uszkodzeń dotrze do celu.