Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Worki powietrzne

Aby ładunek mógł bez uszkodzeń dotrzeć do wyznaczonego celu, oprócz odpowiedniego środka transportu trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Bardzo skutecznym środkiem chroniącym ładunek przed uszkodzeniami wynikającymi z warunków panujących podczas transportu są worki powietrzne.

 

Są one niezwykle uniwersalne, ponieważ wykorzystuje się je zarówno w transporcie towaru w kontenerach, jak i w transporcie samochodowym, kolejowym czy na statkach. Worki powietrzne pozwalają w krótkim czasie zabezpieczyć towar przed przemieszczaniem się. Napełnia się je sprężonym powietrzem, dzięki czemu w łatwy sposób można usunąć wolną przestrzeń, która jest między ładunkami.

 

W taki sposób towar jest zabezpieczony przed różnego rodzaju wstrząsami lub uderzeniami, które są całkowicie przyjmowane przez worki powietrzne. Napełnianie je sprężonym powietrzem sprawia, że załadowanie towaru, jak i rozładowywanie go zajmuje mniej czasu niż przy tradycyjnych zabezpieczeniach.

 

Worki mogą posiadać różne specyfikacje. Materiały, z których są wykonane, gwarantują, że przez całą podróż ładunek będzie skutecznie chroniony przed uderzeniami.