Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Worki do zabezpieczeń w kontenerach

Istnieją sposoby, by transport w kontenerach spełniał w stu procentach oczekiwania właścicieli przewożonego w nich towaru. Worki do zabezpieczeń w kontenerach są środkiem, który zwiększy bezpieczeństwo ładunku. Są to worki, które wypełnia się powietrzem.

 

Wolną przestrzeń w kontenerze lub innym środku transportu uzupełnia worek, przez co ładunek staje się stabilniejszy.

 

Sprężone powietrze wypełniające worki jest w stanie wytrzymać nacisk nawet kilku ton. Dlatego są one tak pomocne przy zabezpieczaniu ładunku przed przemieszczaniem się po kontenerze.

 

Oferujemy różne rodzaje oraz rozmiary worków do zabezpieczeń w kontenerach.

 

Warto zaznaczyć, że po okresie użytkowania takich worków można je poddać recyklingowi. Są one stosunkowo tanim środkiem, który skutecznie chroni towar przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Należy zaznaczyć, że worki są bardzo uniwersalne, ponieważ dzięki nim udaje się zabezpieczyć towar przewożony za pomocą różnych środków transportu (na statkach, koleją, w samochodach).