Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Taśmy antypoślizgowe

Podczas transportu cennych produktów należy wszystko zrobić, by ładunek nie mógł podczas długiej i ciężkiej podróży się przemieszczać. W tym celu stosuje się taśmy antypoślizgowe, którymi można wyłożyć miejsce, gdzie ma stanąć ładunek. Są one także wykorzystywane do rozdzielania poszczególnych warstw ładunku na paletach.

 

Stosuje się je do różnego rodzaju produktów. W naszej ofercie klienci znajdą wiele typów mat antypoślizgowych. Są wśród nich maty gumowe w różnych rozmiarach. Oprócz nich dysponujemy taśmami bawełnianymi, które są obustronnie nasączone specjalnym klejem. W ofercie są również maty antypoślizgowe wyprodukowane ze sztucznej wełny.

 

taśmy antypoślizgowe

 

One także są nasączone klejem i, tak jak inne, bardzo dobrze przylegają do powierzchni. Wszystkie taśmy oraz maty antypoślizgowe mogą mieć różne rozmiary.

 

Są bardzo tanim i prostym środkiem zwiększającym bezpieczeństwo ładunku. Dzięki ich właściwościom można mieć pewność, że towar będzie stabilny podczas transportu. A tym samym nie będzie narażony na uszkodzenia mechaniczne.