Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Slip Sheet

Skuteczne przewiezienie towaru w wyznaczone miejsce to klucz do sukcesu w branży transportowej. Przy obecnych rozwiązaniach technicznych odpowiednie środki transportu są w stanie przemieścić ładunek praktycznie w każdy zakątek świata.

 

Jednakże nie gwarantują tego, że towar dotrze do nich bez uszkodzeń. Wykorzystanie w transporcie towarowym slip sheet pozwala klientom zaoszczędzić pieniądze na produktach zapewniających ładunkowi bezpieczeństwo podczas długiej podróży.

 

slip sheet

 

Są to specjalne arkusze kartonowe wykonane z materiałów wodoodpornych mogące skutecznie zastąpić droższe palety. Slip sheet mogą być z jednej strony pokryte warstwą antypoślizgową zwiększająca stabilność przewożonego ładunku.

 

Ze względu na materiał, z jakiego są wykonane, mogą one podlegać recyklingowi. Są lżejsze od typowych palet, bezpieczniejsze w obsłudze. Jednocześnie są dostępne w różnych rozmiarach.

 

Możliwe jest dopasowanie wymiarów slip sheet do potrzeb klienta. Wszystkie te korzyści można mieć pod warunkiem, że wyposaży się wózek w odpowiednie urządzenie pchająco-ciągnące.