Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Rozpory teleskopowe

Nasza firma ma świadomość, że transport ładunku obejmuje wiele spraw, które trzeba z należytą pieczołowitością spełnić, by produkty dotarły całe do celu. Jesteśmy w stanie zaoferować klientom szeroką gamę produktów mających za zadanie zabezpieczenie ładunku podczas transportu. Wśród nich są rozpory teleskopowe, które wykorzystuje się z powodzeniem w transporcie samochodowym oraz przy przewożeniu ładunku w kontenerach.

 

rozpory teleskopowe

 

W swojej ofercie posiadamy różne typy rozpór teleskopowych. Konstrukcja kwadratowa wykonana jest ze stali oraz aluminium, natomiast konstrukcja okrągła jest aluminiowa. Oba typy rozpór wyróżnia szybki montaż oraz demontaż. Są proste w obsłudze i niewiele ważą. Konstrukcje posiadają drążki rozporowe, których długość łatwo można regulować.

 

Stopki wykończone są elementami gumowymi bądź z tworzywa sztucznego. Drążki rozporowe posiadają sprężynki, które chronią ładunek przed niebezpiecznymi wstrząsami. Konstrukcja oprócz drążka może być również wzbogacona o zestawy ramek, które zwiększają bezpieczeństwo produktów podczas transportu.

rozpory teleskopowe