Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Poduszki samonapełniające się

Posiadamy szeroką gamę bardzo różnorodnych produktów, które łączy jedna rzecz. Zadaniem ich jest zabezpieczanie towaru podczas transportu. Jesteśmy w stanie zaoferować zarówno środki do ochrony wielkich ładunków, które są transportowane w odległe zakątki świata, jak i środki do ochrony pojedynczych przesyłek prywatnych osób. W sytuacji, kiedy trzeba za granicę wysłać na przykład laptop, pomocne okażą się poduszki samonapełniające się.

 

Są to praktyczne torby, które pod wpływem reakcji zachodzącej między aktywowanymi substancjami zwiększają swoją objętość, chroniąc w ten sposób zapakowaną w kartonie rzecz. Wspomniane poduszki są bardzo łatwe w obsłudze. Trzeba tylko pamiętać o dokładnym wymieszaniu dwóch substancji oraz umieszczeniu jej na płaskiej powierzchni.

 

Do zabezpieczenia przykładowego laptopa potrzebne będą dwie takie poduszki, które należy ułożyć na górę i dół kartonu. Znajdujący się pomiędzy nimi laptop na pewno bezpiecznie dotrze do celu. W naszej ofercie dostępne są cztery rozmiary poduszek samonapełniających się.

poduszki samonapełniające się

poduszki samonapełniające się