Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Poduszki powietrzne

Jak łatwo i szybko zabezpieczyć ładunek przed przemieszczaniem się oraz uszkodzeniami? Na wysokości zadania staną poduszki powietrzne, zagwarantują, że transport nawet najcenniejszych rzeczy przestanie być czymś stresującym. Proste działanie poduszek powietrznych pozwala je w łatwy sposób dopasować do położenia ładunku. Wypełnienie przestrzeni między paletami odbywa się w krótkim czasie.

 

poduszki powietrzne

 

Zarazem zapewnia stabilność towaru oraz uniemożliwia przemieszczanie się go po podłodze. Poduszki powietrzne wypełniane są sprężonym powietrzem.

 

Wykonywane są z materiałów, które sprawiają, że są one w stanie przyjąć ciężar wynoszący nawet kilka ton. Prostota, jaka charakteryzuje użytkowanie niniejszych worków, sprawia, że są one uniwersalnym środkiem zabezpieczającym towar. Wykorzystywane są one zarówno w transporcie kolejowym, samochodowym, jak i na statkach.

 

Materiały, które wykorzystuje się do produkcji poduszek powietrznych, sprawiają, że są one całkowicie odporne na uderzenia oraz wilgoć. Poduszki powietrzne można poddać recyklingowi.