Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Papier antypoślizgowy

Stan produktów po rozładowaniu powinien być taki sam, jak przed załadowaniem. Aby cel ten osiągnąć, warto pamiętać, że transportowanie produktów sprowadza się do warunków, w jakich są one przewożone. Wówczas papier antypoślizgowy staje się bardzo przydatny, bowiem zwiększa stabilność towaru przewożonego na paletach. Są one dostępne w arkuszach o różnych rozmiarach.

 

Ich wielką zaletą jest to, że pozwalają utrzymać towar na palecie nawet przy sporym przechyle. Dzięki materiałom wykorzystanym do ich produkcji doskonale przylegają do powierzchni. W ten sposób towar wyłożony na niniejszym papierze jest stabilniejszy.

 

Funkcja antypoślizgowa papieru powoduje, że można bez obaw dokładać kolejne warstwy towaru na palety. Papier antypoślizgowy zwiększa wydajność oraz bezpieczeństwo przewożonego transportu. Warto wspomnieć, że materiał, z którego jest on zrobiony, sprawia, że jest on odporny na wodę oraz na uszkodzenia mechaniczne. Oferowany papier antypoślizgowy posiada odpowiednie certyfikaty zapewniające wysoką jakość produktu.