Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Opakowania izotermiczne

Nie da się wymiernie ocenić przydatności opakowań, które pozwalają podczas transportu produktów zachować stałą temperaturę. Podczas transportowania na przykład żywności lub innych rzeczy, których stan uzależniony jest od właściwej temperatury, opakowania izotermiczne gwarantują nie tylko zachowanie stałej temperatury, ale też zabezpieczenie przed uszkodzeniami.

 

Klient, który zdecyduje się na przetransportowanie produktów za pomocą wspomnianych opakowań, może w zależności od własnych potrzeb wybrać odpowiednią wielkość pojemnika.

 

Budowa opakowania sprawia, że temperatura wewnątrz mimo zmieniających się warunków zewnętrznych jest przez długi czas stabilna. Dlatego też produkty wymagające niskiej temperatury nie są narażone na zepsucie.

 

Oferowane opakowania izotermiczne posiadają odpowiednie atesty, które gwarantują, że przechowywany w nich produkt dotrze cały do wskazanego miejsca. Stosowane w opakowaniach systemy chłodzące pozwalają przez cały okres transportu mieć pod kontrolą temperaturę.