Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Maty antypoślizgowe

Przewóz rzeczy za pomocą odpowiednich maszyn, urządzeń czy pojazdów często nie wystarczy, by udało się uchronić rzeczy przed uszkodzeniami. Dlatego w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewożonych produktów wykorzystuje się maty antypoślizgowe. Ich obecność zabezpiecza ładunek przed przemieszczaniem się.

 

Można umieszczać je zarówno między podłogą a ładunkiem, jak i pomiędzy samymi ładunkami. Budowa mat antypoślizgowych sprawia, że produkty podczas transportu są zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi z przemieszczania się lub z samego magazynowania.

 

Wykorzystane materiały sprawiają, że maty antypoślizgowe są w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenie. Zwiększają tarcie, przez co ładunek podczas transportu staje się stabilniejszy. Są odporne na rozdarcie oraz na zmiany temperatury.

 

Optymalne działanie maty antypoślizgowej uzyskuje się dzięki właściwemu przygotowaniu powierzchni ładunku oraz podłogi. Wszystko powinno być wyczyszczone, suche i niezatłuszczone. Rozmiary oraz kształt maty mogą być różne. Możliwe jest również docinanie mat na wymiar.