Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Materiały antykorozyjne

Korozja to proces, którego konsekwencją jest niszczenie przedmiotu w wyniku działania czynników zewnętrznych. Nie da się ukryć, że materiały antykorozyjne są chwilami niezbędne, by nie dopuścić do takiego stanu, w którym produkty w wyniku na przykład wilgotnego powietrza będą korodować.

W związku z tym ładunek podczas transportu bądź magazynowania zabezpiecza się za pomocą materiałów z serii VPCI, których działanie polega na wytwarzaniu na powierzchni metalowych produktów niewidzialnej dla ludzkiego oka warstwy ochronnej. W ten sposób produkty z metalu lub posiadające części metalowe są chronione przed działaniem czynników środowiskowych. Na materiały antykorozyjne składa się wiele produktów.

Są to folie PE, pianki PUR, papiery i kartony, pastylki, proszki, aerozole, płyny, emitery kapsułkowe, kubkowe, piankowe. Wszystkie pomagają skutecznie zabezpieczyć produkty metalowe przed czynnikami powodującymi korozje. Są tanie oraz uniwersalne. Stosuje się je z powodzeniem w różnych rodzajach transportu.

materiały antykorozyjne

materiały antykorozyjne