Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Kurtyny termoizolacyjne

kurtyny termoizolacyjneW branży transportowej bardzo ważny jest czas, jaki jest potrzebny do przewiezienia ładunku w odpowiednie miejsce. Oszczędzając czas, oszczędza się również pieniądze. Zatem co zrobić, gdy produkty, które trzeba przetransportować, są tak różne, że trzeba zapewnić im inne warunki termiczne podczas podróży. Z pomocą mogą przyjść kurtyny termoizolacyjne.

 

Jak sama nazwa wskazuje, służą one wydzielaniu przestrzeni, w których ma panować określona temperatura powietrza. W transporcie służą one praktycznemu dzieleniu przestrzeni ładunkowej na strefy, w których są przewożone produkty różniące się pod względem temperatury, w jakiej powinny być przechowywane. Dzięki kurtynom termoizolacyjnym w szybki i łatwy sposób można przewieźć jednorazowo różnego rodzaju produkty.

 

Oferowane przez nas kurtyny mają różne rozmiary. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zaoferować kurtyny posiadające drzwi wejściowe lub suwaki. Wszystkie oferowane kurtyny są wodoodporne oraz łatwo zmywalne. Wykonane są z włókna poliestrowego.