Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Krążki blokujące ładunek typu VG

Jednym ze środków pozwalających skutecznie wykorzystać wolną przestrzeń ładunkową są krążki blokujące ładunek typu VG. Jak sama nazwa wskazuje, mają one za zadanie zwiększenie stabilności przewożonego ładunku. Stosuje się je z powodzeniem przy transportowaniu produktów w kontenerach, ciężarówkach, wagonach kolejowych. Są one alternatywnym środkiem dla poduszek powietrznych czy też konstrukcji rozpór teleskopowych.

 

krążki blokujące

 

Krążki blokujące równie skutecznie zabezpieczają ładunek przed przemieszczaniem się. Ich wielką zaletą jest możliwość dopasowania długości blokady do wielkości dostępnej wolnej przestrzeni ładunkowej. 

 

Wystarczy przyłożyć talerze blokady do towaru, a następnie ustawić odpowiednią długość tak, aby mogła skutecznie zblokować ładunek.

 krążki blokujące

Na koniec trzeba tylko zabezpieczyć blokadę nakrętką. Zaletą wspomnianych blokad jest nie tylko prostota montażu, ale też wytrzymałość na nacisk dochodzący nawet do 2-3 ton. W naszej ofercie posiadamy dwa typy tego rodzaju blokad. Różnią się one szerokością wypełnienia potencjalnej przestrzeni ładunkowej.

krążki blokujące