Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Kaptury termoizolacyjne

Jak sama nazwa wskazuje, dzięki naszym kapturom termoizolacyjnym przewożony towar będzie w odpowiedni sposób zabezpieczony. Zapewniają one właściwą temperaturę podczas transportu, która pozwoli dowieźć w idealnym stanie produkty na miejsce. Kaptury termoizolacyjne to bardzo praktyczny sposób, by zachować początkową temperaturę towarzyszącą podczas załadunku.

 

kaptury termoizolacyjne

 

Przewożąc żywność, kaptury świetnie sprawdzają się do utrzymania niskiej temperatury zapewniającej świeżość produktów. Wykonane są z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty użyteczności. Dzięki temu można je bezpiecznie wykorzystywać na przykład do transportu mrożonej żywności, produktów mleczarskich, owoców czy warzyw. Są one odporne na uszkodzenia. Materiał, z którego wykonano kaptury termoizolacyjne, jest nieprzemakalny.

 kaptury termoizolacyjne

Praktyczność kapturów termoizolacyjnych wynika również z ich rozmiarów, które można dopasować do wielkości przewożonego transportu. Kaptury pozwalają bezpiecznie przewieźć produkty. Chronią go przed niewłaściwą temperaturą oraz wilgotnym powietrzem.

kaptury termoizolacyjne