Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Folia ALU

Celem naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom pełnej satysfakcji związanej z usługami transportowymi. Uważamy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo ładunku podczas podróży. Dlatego w naszej ofercie klienci znajdą wiele produktów chroniących ich towar przed uszkodzeniami. Takie zadanie spełnia m.in. folia ALU.

 

folia alu

 

Chroni ona ładunek przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, które panują w pomieszczeniu podczas transportu. Chodzi przede wszystkim o zminimalizowanie działania wilgotnego powietrza, które może powodować korozję lub powstawanie pleśni. Wszystkie te zjawiska mogą towarzyszyć ładunkowi podczas podróży.

 

 folia alu

 

Dlatego wykorzystanie folii ALU jest bardzo pożądane. Wykonana jest ona z trzech warstw o różnej grubości, odpornych na wysoką oraz niską temperaturę. Materiał, z którego jest wykonana, jest bardzo trwały, odporny na rozerwania.

 

Folia ALU umożliwia hermetyczne zapakowanie ładunku. W tym celu usuwane jest powietrze z opakowania, a następnie zamyka się ją za pomocą specjalnej zgrzewarki.

folia alu