Maty antypoślizgowe

Dzięki matom antypoślizgowym wykonanym ze „sztucznej trawy” każdy ładunek jest bezpieczny. Maty skutecznie zwiększają siłę tarcia, co zapobiega przesuwaniu się i uszkadzaniu przewożonych lub magazynowanych towarów. Użycie maty antypoślizgowej jest konieczne w każdego rodzaju transporcie.

Opakowania izotermiczne

Płacisz dużo pieniędzy za wynajem chłodni do przewozu produktów? Skorzystaj z oferty naszych opakowań izotermicznych. W naszej ofercie znajdziesz również te największe – kaptury termoizolacyjne, które pomogą utrzymać stałą temperaturę przewożonych na paletach produktów.

Slip sheet

Slip-sheet to produkt wykonany z mocnego kartonu, dodatkowo zabezpieczonego przed wilgocią. Może pełnić funkcję zastępczej palety, arkusza transferowego, przekładki. Slip-sheet to tani sposób na zastąpienie ciężkiej tradycyjnej palety. Sposób skuteczny, oszczędny i ekologiczny!

Wskaźniki temperatury

Zachowanie odpowiedniej temperatury w magazynach oraz środkach transportu dla wielu produktów jest obligatoryjne. Złamanie zaleceń producenta wpływa na trwałe uszkodzenie produktu. Z tego powodu konieczna jest nieustanna kontrola temperatury za pomocą wskaźników temperatury.

Blokady do chłodni

Okazuje się, że zabezpieczając towar na przykład przed uszkodzeniami mechanicznymi lub szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, nie możemy być nadal pewni, że dotrze on do wyznaczonego celu. Nasza firma oferuje kompleksową ochronę towaru.

 

Jesteśmy świadomi tego, że zabezpieczenie ładunku przed kradzieżą jest równie ważne jak zapewnienie mu odpowiednich warunków podróży. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy również blokady do chłodni oraz kontenerów.

 

Są to profesjonalne systemy zamknięć, które uniemożliwiają łatwe dostanie się do kontenera czy chłodni. W naszej ofercie dostępne są dwa modele blokad.

 

blokady do chłodni

 

Oba wykonane są ze stali nierdzewnej. Spełniają one wymogi normy europejskiej. Posiadają odpowiednie europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.

 

Wszystko to sprawia, że drzwi chłodni bądź kontenera będą podczas transportu zaporą nie do przejścia.

 

Oferowane blokady nie muszą być montowane na stałe, a w związku z tym nie trzeba podczas ich montażu naruszać konstrukcji drzwi.

 

blokady do chłodni